матеріали для
підтримки вивчення предмету

Одновимірні масиви

ЗАВДАННЯ №6.1. «Чорна п’ятниця». Відомо ціни деякої кількості товарів (не більше 50). Провести переоцінку товарів, зменшивши всі ціни вдвічі. Вивести нові ціни товарів та кількість переоцінених товарів.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.2. Відомо ціни деякої кількості товарів. Також відомо відсоток знижки (знижка однакова для всіх товарів). Провести переоцінку товарів. Вивести нові ціни товарів та кількість переоцінених товарів.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.3. Відомо оцінки учня в атестаті. Визначити найбільший та найменший бал учня, а також середній бал атестату.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.4. Гральний кубик кинули 600 разів. Визначити, скільки разів випало задане користувачем число.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.5. Відомо річну кількість опадів протягом 10 років (для легкості тестування заповнимо випадковими числами в межах від 300 до 1000). Також відома річна норма опадів (задає користувач з клавіатури). Скласти програму, яка виводить два списки:

1. номери посушливих років та їх кількість;

2. номери років із нормальною або збільшеною кількістю опадів та їх кількість.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.6. Створити програму для динамічного створення п’яти Кнопок.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.7. Програма генерує випадкову погоду протягом перших семи днів серпня (можливо три стани погоди: «сонячно», «хмарно», «дощ»). Провести візуалізацію стану погоди.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.8. Відомо розміри заробітної платні деякої групи працівників (кількість працівників не перевищує 20). Обчислити податок, який буде стягнуто з кожного працівника (податок становить 17%).

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.9. Відомо ціни деякої кількості товарів в доларах (кількість працівників не перевищує 100). Перевести всі ціни товарів в гривні. Курс долара вводить користувач.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.10. Відомо щоденну температуру повітря протягом першого тижня травня. Вивести на екран мінімальну і максимальну температуру та дні, коли це сталося, а також середню температуру тижня.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.11. ральний кубик кинули 30 разів. Визначити, скільки разів випала кожна із граней кубика.

Програмування на C#

ЗАВДАННЯ №6.12. Відомо щомісячну кількість проданих автомобілів протягом року (програма генерує випадкові продажі). Також відомо місячну норму продажів (задає користувач). Провести візуалізацію продаж, позначивши місяці з виконаним планом веселим смайликом, а з невиконаним – сумним.

Програмування на C#